top of page

EKİBİMİZ

mutlu cankup.webp

MUTLU CANKUP - MÜDÜR

 İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi(2001) ile eğitimine başlayan Mutlu Cankup,Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde lisans eğitimini Onur Belgesi alarak tamamlamıştır. Yurtiçi ve dışında dünyaca ünlü eğitmenlerin asterclass programları ve uluslar arası bale yarışmalarına katılmış,çeşitli organizasyonlar ve Çocuk Müzikallerine koreografiler yapmıştır.   2013 yılında konservatuar eğitimini tamamladıktan sonra aktif olarak İSTANBUL DEVLET OPERA BALESİ bünyesinde solist ve grup danslarında dans kariyerini halen sürdürmeye devam etmektedir. 2009 yılında eğitmenlik kariyerine başlayarak çeşitli bale okulları ve kolejlerde tüm seviyeler için bale öğretmenliği yapmaya başlamıştır. Altınok Çocuk Tiyatrosu'nda 2010 yılından itibaren koreograf ve sanat danışmanı olarak görev alarak Garfield Komedi Festivali, Strawberry Live Show, Alis Harikalar Diyarinda, Oz Büyücüsü, Winx Club Müzikali gibi dünyaca ünlü marka ve masalların koreografisini yapmıştır. Ayrıca TRT Ankara-İstanbul-İzmir-Trabzon Çocuk Korolarını çalıştırarak 2013 yılında gerçeklestirilen ve TRT Çocuk Kanalının canlı yayınladığı 11.Popüler Çocuk Şarkıları yarışmasının koreograflığını gerçekleştirmistir.   Halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı  Bale Anasanat Dalı' nda Öğretim Görevlisi olarak görev almaktadır . Ayrıca çeşitli Bale okullarında  Bale öğretmenliği ve Danışmanlık yapmaktadır. ​ www.mutlucankup.com

MELİS SAVAŞKAN.jpg

MELİS SAVAŞKAN- EĞİTMEN

Küçük yaştan itibaren bale eğitimine Pera Güzel Sanatlar’da öğretmeni Daniela Hristova ile başladı. Bu süreç içinde yurtdışında workshop programlarına ve yaz okullarına katıldı.2014-2015 yılları arasında Yought America Grand Prix ve Little Starts adlı yarışmalara katıldı.Pera’da aldığı eğitim süresince Vaganova eğitimin sisteminin Grade sınavlarını tamamladı ve bu sistemin pedagojik formasyon eğitimini aldı. .2017 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin seviye sınavını tamamlayarak üniversitede öğrenci olmaya hak kazandı ve2018 yılında Prag’da bulunan Prague Ballet Intensive adlı yaz programına kabul edildi. 2021 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü'nden mezun olarak halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı' nda Öğretim Görevlisi olarak görev almaktadır.

shehriyar caferov.webp

SHAHRIYAR CAFEROV- EĞİTMEN

eylül.png

EYLÜL BOYACIOĞLU- EĞİTMEN

Ortaokul ve Lise eğitimini Dokuz Eylül Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalında tamamladı.2018 yılında  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Çağdaş Dans Bölümü programına dahil oldu. 2015 - 2018 yıllarında İzmir de özel bale okullarında bale öğretmeni olarak görev aldı.2019 yılından beri kurumumuzda eğitmen olarak görev almaktadır.2023 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Çağdaş Dans Bölümü programından mezun oldu. 

petek profil resmi.jpeg

PETEK ÖZOTRAÇ - EĞİTMEN

Ortaokul ve Lise eğitimini Dokuz Eylül Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı' nda tamamladı.2018 yılında  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı programına dahil oldu. 2015 - 2018 yıllarında İzmir de özel bale okullarında bale öğretmeni olarak görev aldı. 2019 yılından beri kurumumuzda eğitmen olarak görev almaktadır.2022 yılında  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı programından mezun oldu. Halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı  Bale Anasanat Dalı' nda Öğretim Görevlisi olarak görev almaktadır.

zeynep melek yaşar.jpeg

ZEYNEP MELEK YAŞAR - EĞİTMEN

Ortaokul ve Lise eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarında tamamladı. Lise hayatı boyunca yurt içi ve yurt dışı yaz okullarına katılarak çeşitli eğitmemlerle çalışma fırsatı yakaladı. 2019 yılında Youth American Grand Prix yarışmasınsa Top 12’e girerek dünyaca ünlü okullardan burs ve davet aldı. 2022 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı lise programından mezun oldu. Akademik bale eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarında Lisans programında devam ettirmektedir

eftelya bilen_edited.jpg

EFTELYA BİLEN - EĞİTMEN

Ortaokul eğitmini Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalında tamamladı. 2019 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Devlet konservatuvarı Bale Anasanat Dalı' nda lise eğitimi almaya hak kazandı. 2022 yılında konservatuvar eğitimini tamamlayarak mezun olmuştur. 

unnamed_edited.jpg

DİLARA BAKAR - EĞİTMEN

2009 yılında Özel Mutlu Bale ve Müzik Okulu’nda bale eğitimine başladı. 2017 yılında Vaganova Bale programından sertifikasını aldı. 2018 yılında Temel Seviye Bale Programı, 2023 yılında  İleri Seviye Bale Programı eğitimlerini tamamlayarak Özel Mutlu Bale ve Müzik Okulu'ndan mezun oldu. 2020 yılından beri kurumumuzda eğitmen olarak görev almaktadır.

beren çançı2.jpg

BEREN ÇANÇI - EĞİTMEN

2010 yılında özel bale okulunda bale eğitimine başladı. Royal Academy Of Dance programındaki bale sınavlarına katıldı.2019 yılından beri bale eğitimine Özel Mutlu Bale ve Müzik Okulu' nda devam ediyor. 2023 yılından beri kurumumuzda eğitmen olarak görev almaktadır.

bottom of page