top of page

YETİŞKİN BALE

yetişkin_bale_3_düzenlendi.jpg

Çok özel bir sanat formu olan bale: Bize güçlü, esnek ve sağlıklı bir beden duruşunun deneyimini yaşatır. Harika bir beden duruşu, doğaçlama, koreografik çalışmalar ve akıcı bir enerji ile özgüveni ve ruh sağlığını besler. 

 

 

 

 

 

yetişkin_bale_5_düzenlendi.jpg

Mekan-beden-hareket birlikteliği hafıza ve konsantrasyonu olumlu etkiler, denge ve koordinasyon gelişir, beden farkındalığı güçlenir. Klasik müzikle birlikte farklı tarzlarda müzikleri de ihtiyaç doğrultusunda derslerde kullanmak, mental rahatlamaya ve hareketlerle birlikte bedende enerji akışına katkıda bulunur.

 

Neşesi bir hayli fazla, kahkahası bol,  muazzam bir uğraştır Yetişkin Bale. Hem eğlenir, hem de kaslarınızı esnetip güçlendirir ve uzatma fırsatı bulursunuz. Vücut dengeniz ve koordinasyonunuz her geçen gün biraz daha sağlamlaşır ve güçlenir.

 

Bir süre sonra ise Yetişkin Bale derslerinin hayatınız üzerinde ki olumlu etkilerini fark etmeye başlarsınız. Mutlaka denemenizi ve Yetişkin Balesine bir şans vermenizi şiddetle tavsiye ederiz.
 

 

 

 

 

yetişkin_bale_4_düzenlendi_düzenlendi.jp

Eğitimlerimiz, 18 yaş üstü bale geçmişi olsun ya da olmasın tüm katılımcılara açıktır. Bizi arayarak Yetişkin Bale hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Herkese sanat dolu günler dileriz..
 

bottom of page